NEPRIČAKOVAN PORAZ PROTI SVOBODI

10.09.2018
Ekipa Tinex Šenčurja je v soboto odigrala 4.krog v 3.slovenski ligi. V Ljubljano se je ekipa odpravila z dobro poptnico zmage proti Kranjski Savi. Proti ekipi Svobode so naši fantje začeli odločno  in si v prvih dvajsetih minutah pripravili nekaj čistih situacij za zadetek a je v zaključku manjkala zbranost. Neučinkovitost  Šenčurja je izkoristila Svoboda, kazen je prišla v 39.minuti ko so domači povedli. V drugem delu je Svoboda povišala vodstvo na 2:0. Znižal je Samo Kokalj, a gosti so znova podvojili prednost. Za upanje Šenčurja  je znižal Rozman v 85.minuti a gostje so v 90.minuti prišli znova do dveh zadetkov prednosti, za končni poraz z 4:3 je v sodnikovem dodatku zadel Kokalj iz 11.metrovke. Ekipa Šenčurja tako ostaja pri eni zmagi. In po štirih odigranih krogih lahko ugotovimo, da ekipa trenutno ne dosega rezultatov kakršne smo od nje pričakovali. Nova priložnost za dokazovanje bo že v torek ko bo Tinex Šenčur gostoval na Jesenicah v okviru pokala Gorenjske. Naslednja prvenstvena  tekma pa je na vrsti že v petek ko v športni park prihaja Zagorje. Tekma na kateri bo potrebno pokazati karakter saj so točke nujne v kolikor želimo ostati v stiku z ekipami v vrhu lestvice.