Člani jesenski del zaključili pod pričakovanji

03.12.2018

Članska ekipa je končala jesenski del z tekmo v športnem parku proti Grosupljem. Tekma se je končala z 1:1. Potem ko so rumeni v prvem polčasu prevladovali in vodili z 1:0 so v drugem popustili in dobili zadetek za končnih 1:1. Ob koncu srečanja je imela ekipa Šenčurja nekaj lepih priložnosti za zmago a jih v slogu jesenskega dela zapravila.
Prvi del sezone je članska ekipa končala na devetem mestu kar je neglede na mlado ekipo pod pričakovanji, ki smo jih imeli ob začetku prvenstva.  Ekipa je sezono začela slabo, v nadaljevanju je bilo sicer nekaj prebliskov in boljših predstav a spomladi bo vseeno potrebno nabirati  prepotrebne točke za dvig na lestvici. " Jesenski del je za nami in stanje na lestvici je pač takšno kot je. Smo na devetem mestu in spomladi se moramo dvigniti.  Ekipo bomo okrepili z nekaterimi igralci, med njimi pričakujem tudi vsaj dva izkušena starejša igralca saj imamo trenutno zelo mlado ekipo in na nekaterih tekmah smo "naivno" izgubljali točke kar verjamem, da je tudi posledica mladosti. " je povedal trener Branko Pavlin.  Članska ekipa  se je uvrstila tudi v 1/2 pokala Gorenjske, ki bo na sporedu spomladi.