Na gostovanju polovičen izkupiček

13.04.2009

Na sobotnem gostovanju v Izoli so mladinci dosegli zmago,kadeti pa so po svojih napak tekmo izgubili.

Preveč napak v prvih 15.minutah je nasprotnik že vodil 3:1,v drugem polčasu smo bili enakovedni na igrišču vendar, premalo odločni v zakjučku napada.Vse več je zadrževanja žoge posameznikov,ki se ne zavedajo,da igramo v slovenskem prostoru in ne več v Gorenjski pokrajini.Kadeti igrajo toplo - hladno,vendar so igralci pokazali da zmorejo in znajo igrati dober nogomet.Priložnosti za dokazovanje bo še veliko v prvenstvu.

Mladinci so v Izoli prikazali kvaliteten nogomet z veliko borbenosti,discipline v igri in odlično realizacijo v napadu,so nadigrali domačine.Strelci so bili 2xKošnik,1xTraven,1xLazović.Kljub odsotnosti nekaterih igralcev so pokazali da zmorejo več,kot kaže lestvica.Mladinci naslednji krog gostujejo v Stražišču proti NK SAVA KRANJ,kadeti pa so prosti.