Člani za zgodovino!!

16.05.2010 Zlobni jeziki bi verjetno dodali slovnični popravek, da Šenčurjani niso igrali dobrega nogometa v Šenčurju ampak povsod drugod. Dejstvo je, da je ta sezona nekaj posebnega. Ob tem, da smo dokazali, da lahko enakovredno nastopamo v drugoligaški druščini pa smo ostali zvesti svojim rezultatom do zadnjega kroga in doma nismo zmagali niti enkrat v celi sezoni. To je podatek za zgodovino saj ne pomnimo nobene lige v Sloveniji ali celo Evropi, da bi brez težav v ligi ostala ekipa, ki v celi sezoni doma ni zmagala niti enkrat!! Obstanek pa je izrednega pomena za samozavest in izkušnje, ki nam bodo pomagale v naslednjih sezonah. Klub se postavlja na svoje noge na trdne temelje vseh področij delovanja in uspeh članske ekipe predstavlja zunanje ogledalo našega kluba zato se bomo potrudili, da naslednje leto odigramo še boljše in uspešneje. Ob uspehu naših članov pa naj dodamo še dejstvo, da smo Gorenjskemu nogometu zagotovili drugoligaša tudi naslednje leto, ker verjamemo, da imajo naši gorenjski sosedje velike možnosti za vstop med prvoligaše.