TUDI MLADINCI TER KADETI USPELI

17.05.2010 Čestitke igralcem in trenerjema za vztrajnost. Obstanek sicer ni bil nikoli vprašljiv vendar smo imeli zadnjih nekaj krogov veliko težav, ki pa so jih igralci in trenerja spretno izpeljali. Rezultati so prišli kot nagrada za trud in vztrajnost v prihodnji sezoni pa bo vse skupaj precej lažje. Naša nogometna šola bo kmalu začela proizvajati številen lasten nogometni kader in pričakujemo tudi porast apetita glede rezultatov. Seveda pa je ocena uspešnosti odvisna od glavne naloge dela mladinskega programa in sicer igralci za članski pogon. Iz mladinske ekipe je kar nekaj zanimivih fantov, ki bodo opozorili nase v članski kategoriji. Zadnji trije krogi sicer ne bodo le formalnost, saj imamo priložnost še za nekaj točk in dvig na lestvici, ki pa ga lahko dosežemo v sprioščeniih predstavah brez rezultatskih pritiskov. Še enkrat čestitke Milan in Luka sta z igralci opravila veliko delo v težki sezoni.