V ŽIREH DO POMEMBNE ZMAGE

06.05.2019
Tinex Šenčur je v 23.krogu 3.Snl gostoval pri neugodnih Žireh, ki so v preteklem krogu  poskrbele za presenečenje z zmago v Grosupljem. Tinex Šenčur pa je  po neprepričljivi predstavi remiziral z Savo.

Zelo pomembno srečanje v Žireh si je tudi tokrat ogledalo lepo število gledalcev. Kljub dežju je bilo igrišče odlično pripravljeno za igro. Naša ekipa je bila tokrat zdesetkana saj so manjkali kar trije igralci, ki redno igrajo v prvi enajsterici(Dolžan,Bodiroža,Zupan). V uvodnih minutah smo videli popolnoma drugačno predstavo naših fantov kot na večini  tekem v letošnji sezoni. Ekipa Šenčurja je tokrat začela odločno in pogumno. Z veliko borbenostjo in pravim pristopom so v prvem delu popolnoma ustavili domačine, ki izjemoma z nekaj protinapadi niso prišli blizu Šenčurskih vrat. Izstopala sta razpoložena Jogič in Kokalj, ki sta v 37.minuti poskrbela za lepo akcijo in vodstvo Šenčurja z 0:1.Znova je mrežo nasprotnika zatresel Samo Kokalj. V drugem delu srečanja  pa so imeli nekaj več od igre domačini, ki so dvakrat imeli lepo priložnost za izenačenje a jim je to preprečil Belmin Ibrahimagič, ki je znova odlično opravil svoje delo. Za zadnje pol ure srečanja pa je trener Krcič kar nekoliko presenetljivo  v igro poslal dva naša igralca mladinske selekcije (Ribnikar,Sankovič), ki sta tako debitirala v članski konkurenci in dokazala, da se na njiju lahko veliko pričakuje tudi v prihodnje. Tinex Šenčur trenutno zaseda šesto mesto na lestvici. Že v nedeljo pa sledi nova pomembna tekma v Komendi.

Čestitke ekipi in trenerju za pomembne tri točke.