TRENERSKA SHEMA

21.05.2010 Prav vsi trenerji trenutno še tekoče sezone so izrazili željo po sodelovanju tudi v naslednji. To je zadnja ugotovitev, ko je Robi opravil prve informativne sestanke s šenčursko stroko. Novi pogoji z nogometno dvorano pa narekujejo tudi nekaj sprememb in izboljšav pri delu z mladimi. Zato načrtujemo tudi kakšno novo trenersko ime in kar nekaj kandidatov je že izrazilo željo po sodelovanju. Robi pa načrtuje tudi popolnoma spremenjeno organizacijo dela in mladinski program, ki bo upošteval moderne smernice in bo pisan na kožo vzgoje, razvoja osebnosti in nogometnih veščin ter prilagojen starostni stopnji posamezne kategorije. Prav tako bomo nadaljevali s programom izobraževanja staršev, saj imamo v klubu že 14 Vaditeljev, ki bodo v kratkem dobili diplome o opravljenem tečaju. Zato se želimo okrepiti tudi na področju predavateljev, ki izhajajo iz našega kluba. Trenerji so bistvo vsebine v vsakem klubu in tudi pri nas velja posebna pozornost novačenju novih ljudi, ki pa morajo ob nogometnem znanju posedovati tudi druge človeške lastnosti primerne vzgojitelju in liderju skupine ljudi. Zato smo veseli, da ostane celotni strokovni team letošnje sezone v klubu, saj se je v tem letu pokazalo, da je pravi.