V UVODU PO DOBRI TEKMI BREZ TOČK

18.08.2019

Tinex Šenčur je v soboto v prvem krogu gostil enega izmed glavnih favoritov  v 3. ligi Tkk Tolmin. V uvodnih dvajsetih minutah smo spremljali izjemno predstavo naših fantov, ki pa iz nekaj čistih situacij niso uspeli premagati gostujočega vratarja. V 28. minuti pa vendarle zasluženo vodstvo naših fantov.  Zadel je Uroš Parežanin. A gostje so hitro odgovorili in postavili izid polčasa 1:1. V drugem delu smo spremljali dobro in kvaliteno predstavo iz obeh strani a gostje so povedli strelec pa Debenjak. A Šenčurjani se niso predali saj je bilo že pet min kasneje 2:2. Najstrožjo kazen je izkoristil kapetan Kokalj.  Veselje lepega števila gledalcev v športnem parku ni trajalo dolgo saj je Debenjak z svojim drugim zadetkom gostom prinesel prve tri točke v sezoni. Kljub porazu proti zahtevnemu tekmecu so naši fantje prikazali lep nogomet, ki daje optimizem pred nadaljevanjem sezone.