TINEX ŠENČUR ZMAGAL V VIPAVI

26.08.2019
  Po tesnem porazu proti Tolminu je ekipo Tinex Šenčurja v nedeljo pričakovala neugodna Vipava. Na dobro pripravljenem igrišču so v uvodnih minutah pobudo prevzeli Šenčurjani in si pripravili nekaj polpriložnosti  a rezultat se ni spremenil do štirinajste minute ko je Vipavo po protinapadu v vodstvo popeljal Tutuš. Sledil je hiter odgovor Šenčurja saj je dve minuti kasneje po predložku Gvardijančiča z glavo v polno meril Parežanin.  Za novo veselje domačinov je v 37.minuti poskrbel Keranović, ki je tudi postavil izid polčasa na 2:1. V drugem delu je Šenčur pritisnil proti vratom Vipave in v 56.minuti so domači naredili  prekršek nad razpoloženim Jogičom, najstrožjo kazen je izkoristil Kokalj. Le štiri minute kasneje pa je z izjemnim prodorom Tinex Šenčur v vodstvo popeljal Jogič.  V drugem delu je bila ekipa Šenčurja veliko boljši tekmec in si v nadaljevanju  pripravila še nekaj lepih priložnosti . Eno izmed njih je v 79, minuti izkoristil Rok Dolžan, ki je postavil tudi končni rezultat 2:4 za ekipo Šenčurja. Tinex Šenčur bo v  soboto v Športnem parku gostil Kočevje.