MLADINCI IN KADETI TOKRAT BREZ TOČK

30.08.2019

Selekciji U 19 in U 17 sta odigrali zaostali srečanji prvega kroga v drugi ligi proti ekipi Brinj iz Grosuplega, ki je v tej sezoni zagotovo favorit za preboj v prvo ligo. Naši selekciji sta tokrat ostali brez točk. Kadeti so izgubili z 1:3. Ob koncu srečanja so uspeli znižati na 1:2 a namesto juriša na gol Brinj so prejeli še en zadetek in gosti so zasluženo prišli do novih treh točk. Selekcija mladincev, ki jo v tej sezoni vodi Dejan Nišandžič je nastopila odlično in bila večji del tekme boljši nasprotnik, pri rezultatu 1:0 so naši fantje zapravili tudi enajst metrovko. Gosti pa so izkoristili odprto igro Šenčurja in še drugič zadeli za izid polčasa 0:2. V drugem polčasu so naši fantje kljub igralcu manj pritiskali proti vratom Grosupljega a zadetka niso uspeli doseči in ostalo je pri končnih 0:2. Tokrat ne moremo mimo sojenja, saj je glavni sodnik Damjanovič  v sicer dokaj mirni in kvalitetni mladinski tekmi našom fantom pokazal kar devet kartonov, izključil tudi igralca Šenčurja. Selekciji v nedeljo gostujeta na Brodu proti Taboru.