TINEX ŠENČUR S PETARDO ODPRAVIL KOČEVJE

03.09.2019
Tinex Šenčur je v tretjem krogu 3.Snl gostil Kočevje. Ekipa Šenčurja je šla v tekmo z dobro popotnico zmage v Vipavi v prejšnjem krogu. Tudi na domači tekmi proti Kočevju so od prve minute pritisnili proti vratom gostov. Do dveh lepih zaključkov v uvodnih minutah je prišel Burgar a je vratar oba strela obranil. Šenčurjani so pritiskali proti vratom Kočevja. V 32. minuti pa je znova udarila naveza branilcev Gvardjančič-Parežanin. Po podaji iz kota je zadel Parežanin, vajo sta ponovila še v 45. minuti za izid polčasa 2:0.  V 67.minuti pa smo videli izjemen prodor Tineta Tramteta, ki je iz svoje polovice potegnil v protinapad in z izjemnim zadetkom povišal na 3:0.  Le 10 minut kasneje je svoj tretji zadetek sezone dosegel Samo Kokalj, ki je ušel obrambi gostov in lepo zaključil.  V nadaljevanju je trener Krcič v igro poslal fante, ki so še v lanski sezoni igrali za mladinsko selekcijo.(Šink, Čarman Djuran,Sankovič). Končni rezultat 5:0 je postavil Jogič, ki je v 92 minuti izkoristil najstrožjo kazen. Šenčurjani so po treh odigranih krogih na drugem mestu.  Šenčur v soboto odhaja na zahtevno gostovanje v Ljubljano k ekipi Arne Tabor, teden dni kasneje pa v Športnem parku sledi gorenjski obračun proti Bledu.
Čestitke ekipi in trenerju, le tako naprej!