REMI PROTI BLEDU

15.09.2019

Tinex Šenčur je v sobotnem večeru odigral tekmo 5.kroga 3.Snl proti Bledu. Gorenjski obračun ekip, ki se borita za vrh prvenstvene lestvice. V Športnem parku  smo pred lepim številom gledalcev spremljali kvalitetno in zanimivo srečanje a na koncu so točke bolj lahko veseli gostje. Tinex Šenčur je bil na tekmi močno oslabljen, saj so manjkali trije igralci,ki standardno igrajo v prvi enajsterici(Tramte,Burgar,Dolžan) V prvih minutah je bil Bled več pri žogi, Tinex Šenčur prežal na protinapade. Edino pravo priložnost v prvem delu smo videli ob koncu prvega dela ko je razpoloženi gostujoči vratar izjemno posredoval ob strelu Repnika. V drugem delu je ekipa Tinex Šenčurja stopnjevala napade proti vratom Bleda, nekajkrat je odlično posredovala obramba Bleda. Bled Hirter si je edino pravo priložnost pripravil v 78.minuti ko pa je bil na mestu vratar Vrečič. Ostalo je pri začetnem izidu 0:0 in delitev točk. Tinex Šenčur, ki bo prihodnji teden gostoval v Žireh trenutno zaseda drugo mesto na lestvici.