TINEX ŠENČUR ZMAGAL TUDI V ŽIREH

23.09.2019
Ekipa Tinex Šenčurja še naprej niza dobre rezultate. V soboto so člani gostovali v Žireh. Trener Krcić tudi tokrat ni mogel računati na poškodovane(Tramte, Dolžan,Burgar). A neglede na to so fantje začeli odločno in že v prvih minutah nakazali po kaj so prišli. Domače je v prve pol ure reševal  razpoloženi vratar, ki je obranil nekaj čistih situacij za vodstvo Šenčurja. Polčas se je končal brez zadetkov.  A že takoj na začetku drugega dela veselje v taboru Šenčurja ko je za vodstvo zadel Repnik. Naši fantje niso popuščali in po lepem prodoru Jogiča je lastno mrežo zadel domači branilec za vodstvo modrih z 2:0. Ko je že vse kazalo na zanesljivo zmago Tinexa pa je sledilo "črnih" deset minut srečanja za Šenčur. Domačini so praktično iz prvega strela na tekmi znižali. Deset minut za tem pa je Eržen iz najstrožje kazni izenačil. Menjava trenerja Šenčurja, ko je v igro poslal Ribnikarja se je izkazala za odločilno  saj je mladi napadalec  v zadnji minuti srečanja zadel za velike in zaslužene tri točke v Žireh. Tinex Šenčur je trenutno na drugem mestu z enakim številom točk kot vodilno Grosuplje. Že v petek v Športnem parku gostimo Adrio.