ZMAGA ZA KRISA IN VODSTVO NA LESTVICI

30.09.2019

Tinex Šenčur je odigral tekmo 7.kroga 3. Snl. V Športnem parku Šenčur smo gostili Adrio iz Mirna. Trener Almir Krcić tudi tokrat ni mogel računati na nekaj pomembnih igralcev v ekipi(Dolžan,Burgar,Gvardijančič). A kljub temu so fantje dobro krenili v tekmo in že po desetih minutah veselje v Športnem parku. Strelec zadetka pa David Ivanuša. V nadaljevanju so tudi gostje pokazali, da znajo biti nevarni. Bili so celi več pri žogi a prvi polčas se je končal z 1:0. V drugem delu podobna predstava kot v prvem delu, naši fantje so dobro stali na igrišču a drugega zadetka kljub nekaj lepimi priložnostmi ni bilo in srečanje se je končalo z zmago naših fantov z 1:0. Tinex Šenčur trenutno vodi v 3.ligi, enako število točk ima tudi Primorje iz Ajdovščine. Prihodnji teden torej derbi vodilnih na lestvici v Ajdovšini.
Tekmo, ki je imela dobrodelno noto je spremljalo lepo število gledalcev. Vodstvo nogometnega kluba Šenčur se je odločilo, da bo ves izkupiček  od vstopnine šlo za pomoč malemu Krisu. Zbrali smo neverjetnih 950 Eur, za kar se vsem, ki ste pomagali iskreno zahvaljujemo.
Vabljeni, da se nam pridružite tudi na gostovanju v Ajdovščini.