Najmlajši pozor!!

28.07.2010 Internetna stran je izredno pomembna oglasna in propagandna deska našega kluba. Starši in otroci ste se je že navadili in je pomembno ogledalo našega kluba. Resda nimamo profesionalnih urejevalcev strani zato nam morate včasih tudi oprostiti okornost in nestrokovnost. Vsekakor pa ima svojo vrednost, ker preko nje informiramo in širimo pozitivne nogometne informacije. Nikakor si ne dovolimo, da bi postala pljuvalnik bodisi naših ljudi ali drugih klubov sploh pa ne z zavajajočo dvolično demagoško vsebino! Namenjena je v dobro otrok, ljudi, nogometa in našim športnim prijateljem drugih klubov, ki se vsi po svojih močeh trudimo za boljši športni in družbeni jutri. Zato smo veseli velikega obiska naše strani, ki ima kljub amaterskim urejevalcem vsebine svojo veljavo.