ZAMUJENA PRILOŽNOST V IZOLI

11.11.2019
Članska ekipa Tinex Šenčurja je v nedeljo gostovala v Izoli. Po dveh pomembnih zmagah nad Svobodo in Savo bi se z zmago v Izoli še bolj približali vodilnemu dvojcu. A zgodilo se je ravno obratno. Naša ekipa ni pokazala tistega kar smo spremljali na zadnjih obračunih in kazen je sledila že v prvem polčasu ko so domačini, ki so sicer na domačem terenu klonili le enkrat v tej sezoni hitro izkoristili. V razmaku treh minut so povedli z 2:0. V drugem delu sicer boljša predstava Šenčurja, ki je imel nekaj izrazitih priložnosti za zadetek a žoga ni hotela v mrežo in ostalo je pri zmagi domačih z 2:0. Priložnost, da bi nadgradili dobre rezultate v dosedanjem delu sezone  so fantje zapravili v Izoli. Članska ekipa, ki trenutno zaseda visoko četrto mesto se bo v zadnji tekmi v tem letu odpravila na zahtevno gostovanje v Tolmin.