Gospodarstvo, politika, šport

12.08.2010 Lep športni večer na simpatičnem stadionu, kamor se bomo še vrnili. Ob zmagi je prijetno spoznanje, da smo del velike uspešne nogometne družine tudi mi, saj je za stanje nogometa pomemben vsak kamenček mozaika pa naj bo še tako majhen. No mi nismo več tako majhen kamenček na žalost pa se ubadamo s podobnimi problemi kot drugje. Športna stroka in ostali delavci ne najdejo povezave z gospodarstvom ter politiko v taki meri, da bi nogometni klubi postali učinkovitejši tako tekmovalno kot vzgojno. Ne prepoznajo soodgovornosti za bistvene vsebinske pojave družbe kar šport in nogomet vsekakor je. Si predstavljate škodo, da v Šenčurju še teh 200 otrok in mladine postopa po ulicah? Kakšen je učinek, ko oni odrastejo. športni delavci se zavedamo tega, želimo pa, da bi se tega zavedali tudi drugi vplivni segmenti družbe, ki imajo denar in s tem moč. V Ljubljani je dobljena težka bitka proti vsem tistim, ki egoistično skrbijo le za svoj političen ali gospodarski interes in jim za družbo in malega človeka ni kaj dosti mar. Tudi v Šenčurju smo veseli, kadar v ozadju uspemo izboriti katero izmed majhnih bitk za obstoj našega kluba in z veseljem ugotovimo, da smo naredili nekaj dobrega za naše otroke, mladino, prepoznavnost Šenčurja in nogometnega športa. Nogometni spektakel v Ljubljani nam je vsem za vzpdbudo za vztrajanje v športu še naprej in upamo, da najdemo sposobne vplivneže tudi v naši sredini, da bomo še boljši in uspešnejši, ker mi verjamemo vase in svoje delo.