TUDI V DRUGEM KROGU USPEŠNI

24.08.2020
Članska ekipa Tinex Šenčur je odigrala prvo domačo tekmo v novi sezoni. V Športnem parku smo gostili ekipo Šobec Lesce. Po prigarani zmagi v prvem krogu so člani tudi tokrat začeli odločno, da točke ostanejo doma  a po pritisku na gostujoča vrata  v prvih tridesetih minutah srečanja je bil rezultat še vedno 0:0. Sledil je šok po napaki naših branilcev za vodstvo Lesc. Do polčasa so Šenčurjani stvari postavili na svoje mesto. Stanko je dvakrat zadel za rezultat polčasa 2:1. V drugem delu velika premoč Šenčurja, ki je v gostujočo mrežo pospravil še tri zadetke( Djukič, Jogič, Čarman Djuran). Tudi tokrat trener Nišandžič ni mogel računati na poškodovana Markiča in Hvastija, Repnik pa je bil kaznovan še od lani. V nedeljo bo ekipa Šenčurja gostovala v Ljubljani pri Iliriji.