12.09.2010

Novo Mesto, 12.9.2010

Krka : Šenčur Velesovo = 3:2 (2:0); Sušnik, Jerina

KOMENTAR

Na gostovanje v Novo Mesto, smo odšli polni optimizma, saj smo prejšnje tekme odigrali dobro (razen drugi polčas proti Izoli). V samo tekmo smo vstopili z prevelikim spoštovanjem do nasprotnika in rezultat tega je bil 2:0 že v 11. minuti tekme!!!!!! Prvi gol smo dobili iz nasprotnikovega golouta (ponovno varovanje), drugega pa smo si zabili kar sami - neverjetno a resnično. No v nadaljevanju pa smo začeli igrati nogomet in si že do polčasa pripravili 2 super priložnosti (enkrat je odlično posredoval domači vratar, drugič pa nam je veselje preprečila prečka). V začetku drugega polčasa pa ponovno osnovnošolska napaka obrambe in klasična 11-metrovka za domače ter rezultat 3:0. Kljub temu pa se nismo predali, ter še vedno poizkušali igrati nogomet in kmalu smo rezultat znižali po samostojnem prodoru. Kmalu za tem smo se rezultatsko domačim še bolj približali, saj smo uspešno realizirali 11-metrovko. Za osvojitev točk(e), nam je zmanjkalo časa, znanja, sreče... predvsem pa želje od samega začetka (in ne od 11. minute dalje, ko je bila taka, kot bi morala biti skozi celotno srečanje). Čestitke za zmago tudi Krki, ki so pokazali zakaj so visoko na lestvici, našim igralcem pa --- samo tako naprej, po taki igri in pristopu bodo prišle tudi zmage in to zaslužene.

Trener : Luka Štumberger