DRUGI PORAZ V SEZONI

21.09.2020

Članska ekipa je v soboto odigrala srečanje šestega kroga v 3.Snl. V Športnem parku smo gostili Ljubljansko Svobodo. Po odličnem začetku v sezono pa so tokrat naši fantje nastopili veliko slabše in zabeležili drugi letošnji poraz. Svoboda je že v tretji minuti srečanja po napaki naše obrambe povedla. A Šenčur je hitro izenačil, po lepi  akciji Jogiča je zadel Samo Kokalj v deseti minuti.  A slabšo predstavo Šenčurja so gosti iz Ljubljane znova hitro kaznovali. Po napaki našega vratarja so v 21. minuti znova povedli. "Zanimiv" sodniški kriterij v prvem polčasu in lepo število napak v našo škodo  je naredilo tekmo nervozno tako na igrišču kot na tribuni . Po novi napaki linijskega sodnika je ceno plačal  Rozman, ki je v 40.minuti zaradi protestiranja prejel drugi rumeni karton in moral zapustiti igrišče. Šenčur  z igralcem manj ni bil konkurenčen in gostje iz Ljubljane so v drugem delu napolnili našo mrežo  za končnih 2:5. Drugi zadetek za Šenčur je ob koncu srečanja dosegel Stanko. V soboto članska ekipa  gostuje v Tolminu.