MLADINCI V POKALU IZLOČILI TRIGLAV

24.09.2020
V Športnem parku Šenčur je bila v sredo odigrana tekma pokala Gorenjske za mladince. V Šenčurju smo gostili prvoligaški Triglav iz Kranja, ki je bil pred tekmo velik favorit. Naši mladinci, ki jih iz klopi vodi Luka Markič so tekmo začeli odlično in si v prvih petnajstih minutah pripravili nekaj izjemnih priložnosti za zadetek. V nadaljevanju nekoliko boljša igra Triglava  a vse do 41. minute ko je razpoloženi Blaž Jamšek zasluženo  povedel Šenčur v vodstvo. V drugem delu je Triglav pritisnil proti vratom Šenčurja a odlični Šenčurjani niso dovolili izenačenja. Zgodilo se je ravno obratno, Blaž Jamšek je izkoristil dve izmed mnogih priložnosti Šenčurja  v drugem delu za visoko zmago 3:0 ter poskrbel za veliko veselje v Športnem parku Šenčur.
Čestitke igralcem in trenerjem mladinske ekipe!