TINEX ŠENČUR IZ TOLMINA Z TREMI TOČKAMI

29.09.2020
V derbiju 7 kroga je Tinex Šenčur gostoval v Tolminu in prišel do zelo pomembne zmage z 1:0. Tekmo so bolje pričeli Šenčurjani, ki so v prvih dvajsetih minutah zapravili nekaj lepih priložnosti za vodstvo a bili v zaključkih premalo zbrani. Domačini so pred približno dvesto gledalci nekajkrat zapretili iz protinapadov. Polčas se je končal brez zadetkov. V drugem delu znova pritisk Šenčurja, ki pa je v 56. minuti po izjemnem protinapadu prišel do zasluženega vodstva. Kokalj je  lepo zaposlil Jogiča, ki je rutinirano zadel za vodstvo z 1:0. V zadnje pol ure so Tolminci pritisnili proti vratom Vrečiča, ki pa se je z nekaj obrambami izkazal in poskrbel, da je Šenčurska mreža tokrat ostala nedotaknjena. Peta letošnja zmaga Tinex Šenčurja, ki je sedaj na tretjem mestu. V soboto v Športnem parku gostimo novinca v ligi ekipo Arol Škofja Loka.