ČLANI DRUGIČ REMIZIRALI

19.10.2020
Za člansko ekipo sta dve zahtevni preizkušnji proti ekipam, ki so v zgornjem delu lestvice. Po remiju v Grosupljem smo tokrat v Športnem parku gostili drugo uvrščeno Izolo. V prvih dvajsetih minutah so bili bolj nevarni gostje iz Izole, v nadaljevanju prvega polčasa pa je bil boljši Šenčur, ki si je ustvaril nekaj pol priložnosti za vodstvo a mreži sta ostali nedotaknjeni. V drugem delu podobna slika kot v prvem, pobudo v prvih minutah je prevzela Izola. V 55. minuti srečanja je prečka rešila Šenčurjane. V nadaljevanju pa boljša predstava naših fantov, ki so pritiskali proti vratom Izole, ki so ostali z igralcem manj v polju. V 72.minuti je po izjemnem strelu Djukiča Izolo rešila vratnica, odbite žoge za vodstvo pa naši niso znali izkoristiti. Na koncu 0:0 in glede na videno pravična delitev točk v Športnem parku.