TINEX ŠENČUR SLAVIL V GROSUPLJU

25.05.2021
Članska ekipa Tinex Šenčurja je v soboto gostovala v Grosupljem. Ekipa Brinj  je bila do sobotne  tekme kar devet krogov brez poraza. Tudi naši fantje so z novo zmago podaljšali niz neporaženosti na sedem. V Grosupljem smo na dobro pripravljeni zelenici spremljali kvalitetno  predstavo obeh moštev. V prvem delu premoč Šenčurja, ki ga je 26. minuti v zasluženo vodstvo popeljal Samo Kokalj, ki je postavil tudi izid polčasa. V drugem delu so bili domači več pri žogi, nekaj minut pred koncem je vratnica rešila Šenčurjane,  a kljub vsemu je imel več priložnosti  iz protinapadov Šenčur, a ostalo je pri rezultatu 0:1. Odlična predstava varovancev Dejana Nišandžiča in zaslužena zmaga, ki Šenčur uvršča na trenutno četrto mesto prvenstvene lestvice. V soboto v Športnem parku Šenčur gostimo drugouvrščeno Izolo.