PO OSMIH KROGIH PORAZ

31.05.2021
Nogometaši Tinex Šenčurja so v soboto gostili drugouvrščeno Izolo. Po osmih tekmah brez poraza so člani tokrat odigrali slabše od pričakovanj in na koncu izgubili z 1:2. Izola je povedla v štirinajsti minuti srečanja ko je po hitrem protinapadu iz neposredne bližine vrat Vrečiča zadel Rodica. Tinex Šenčur je odgovoril deset minut kasneje ko je izenačil Šink in postavil izid polčasa. Do konca prvega dela je bila Izola boljši nasprotnik. Takoj na začetku drugega dela so gostje po sporno dosojeni enajstmetrovki povedli. Znova pa strelec Rodica. Do konca srečanja so imeli Šenčurjani sicer terensko premoč a so se gostje brez težav obranili in odnesli tri točke iz Šenčurja. V sredo Tinex Šenčur gostuje pri vodilni  Iliriji.