ZMAGA ZA KONČNO TRETJE MESTO

14.06.2021
Za nami je še ena, tokrat zelo naporna sezona, ki jo je zaznamoval koronavirus, ki je zahteval številne prekinitve  prvenstva, negotovosti in predvsem vztrajnosti. Kljub vsemu lahko končni razplet označimo kot zelo uspešen saj je ekipa Tinex Šenčurja končala sezono na visokem tretjem mestu. Na zadnji tekmi v Postojni je Šenčur prišel do visoke zmage z 1:4. (2x Hvasti, Kokalj, Kačar)
V ekipi Šenčurja je pred sezono prišlo do nekaterih sprememb saj je bila odločitev trenerja Nišandžiča in vodstva kluba, da se sestavi jedro domačih igralcev iz Gorenjske, ekipi pa se priključi igralce iz domače nogometne šole. Na koncu se je kombinacija izkušenosti in mladosti izkazala za pravo potezo.  Tako so zajeten del minutaže dobili doma vzgojeni igralci(Šink, Kukavica, Čarman,  Resman, Babnik).  V drugem delu sezone pa še nekateri mladinci(Hvasti, R. Jamšek, B. Jamšek, Klarič). Na zadnji tekmi v Postojni pa so do svojih prvih minut v članski konkurenci prišli tudi vhodni  letniki mladincev(Stankovič, Puka, Podobnik).  Ob koncu sezone se v klubu zahvaljujemo  vsem sponzorjem, igralcem, navijačem in vsem ostalim, ki ste pomagali, da se je sicer zahtevna sezona izpeljala brez večjih težav in z  lepim uspehom članske ekipe, ki bo zagotovo tudi v novi sezoni naskakovala mesta pri vrhu v tretji nogometni ligi Zahod.