V PRVEM KROGU PORAŽENI

17.08.2021
Članska ekipa Tinex Šenčurja je v soboto pričela z novo sezono. V Športnem parku  Šenčur smo ob veliki pripeki  gostili neugodno Famo iz Vipave.  Z Vipavo smo se pomerili tudi dvakrat v spomladanskem delu lanske sezone in obakrat se je tekma končala z delitvijo točk. Podobno je bilo tudi tokrat. V prvem delu srečanja gostje z zaprto postavitvijo na igrišču Šenčurjanom niso dovoljevali večjih priložnosti. Še najbolj vroče je bilo v trideseti minuti ko bi sodnik lahko pokazal na belo točko v korist domače ekipe a se je  odločil drugače in pokazal rumeni karton Kokalju. Kljub terenski premoči Šenčurja se je polčas končal z začetnim izidom. V drugem delu podobna slika kot v prvem. Gostje so po veliki napaki naše obrambe prišli do enajstmetrovke in povedli z 0:1. Do konca srečanja sicer pritisk naših fantom, ki pa tokrat žal niso uspeli preobrniti izida in končalo se je z zmago gostov iz Vipave. Tinex Šenčur v drugem krogu gostuje v Žireh.