NOVA ZMAGA TINEX ŠENČURJA

27.09.2021
Članska ekipa je v nedeljo gostovala v Goriških Brdih. Na najdaljše gostovanje v letošnji sezoni se je ekipa odpravila z dobro popotnico visoke zmage proti Slovanu v prejšnjem krogu. Tudi v Brdih so naši fantje pričeli odločno in hitro zagospodarili na igrišču. Prvi zadetek je padel v 27.minuti srečanja ko je Kmetič Šenčur popeljal v vodstvo. Tudi v nadaljevanju je bil Šenčur boljši nasprotnik  in v 41.minuti je Markič povišal vodstvo na 2:0. V drugem delu je trener Nišandžič opravil vseh pet menjav. Domači si večjih priložnosti niso pripravili. Zasluženo zmago je v 81.minuti z svojim drugim zadetkom potrdil Kmetič. Tinex Šenčur na tretjem mestu z novo zmago še naprej sledi vodilnemu dvojcu Vipavi in Tolminu. V nedeljo ob 18.Uri v Športnem parku gostimo Postojno.