NOVA ZMAGA ČLANSKE EKIPE

04.10.2021
V Športnem parku Šenčur smo v nedeljo ob lepem obisku na tribunah spremljali 8.krog 3.SNL. med Tinex Šenčurjem in Fc Postojno. Z popotnico dveh prepričljivih zmag so naši fantje dobro odprli srečanje. Že v tretji minuti je rumene v vodstvo popeljal razpoloženi Đuzić. Po sedmih minutah srečanja je na semaforju kazalo že 2:0 za Šenčur. Strelec pa Luka Hvasti. V prvem delu si je Šenčur priigral še nekaj lepih priložnosti a je bil odlično razpoložen gostujoči vratar Ahčan. V drugem delu so gostje hitro znižali a je nekaj minut zatem Kokalj hitro odgovoril  z svojim devetim zadetkom sezone in  potrdil novo  zmago Tinex Šenčurja. Članska ekipa še vedno drži tretje mesto na lestvici z tremi točkami zaostanka za vodilno Vipavo. V soboto Tinex Šenčur gostuje v Kranju proti Savi.