ČLANI Z ZMAGO NA DERBIJU KROGA

15.11.2021

Članska ekipa Tinex Šenčur je v nedeljo gostovala v Vipavi in prišla do osme zmage v letošnji sezoni.
Po zmagi v prejšnjem krogu  v Mirnu se je ekipa Tinex Šenčurja tudi tokrat odpravila na zahtevno gostovanje v Vipavo, ki ji gre v tej sezoni odlično. V uvodnih minutah smo spremljali izenačeno predstavo. Nobena izmed ekip si ni ustvarila večje priložnosti. V trideseti minuti pa so domačini praktično iz prvega strela v okvir vrat povedli z 1:0. Do konca polčasa se rezultat ni spremenil in ostalo je pri minimalni prednosti Vipave. V drugem delu pa je naše fante čakalo še težje delo, saj jim je nasproti stala še močna burja. A kljub temu smo v 64. minuti po lepem zadetku Rozmana prišli do izenačenja. Za popoln preobrat pa je le dve minuti kasneje poskrbel prvi strelec lige Samo Kokalj, ki je iz najstrožje kazni Šenčur popeljal v vodstvo. Sledilo je izredno težkih 25.minut srečanja, kjer so domačini želeli izenačiti  a so naši fantje z izjemno borbo mirno pripeljali tekmo do konca in se zasluženo veselili novih treh točk. Tinex Šenčur bo spomladanski del pričel z le tremi točkami zaostanka za vodilno ekipo Brinje Grosuplje.