TINEX ŠENČUR PRIČEL Z ZMAGO

14.03.2022
Ekipa  Tinex Šenčurja je s 15. krogom 3.SNL  pričela z spomladanskim delom. V Športnem parku Šenčur smo gostili ekipo Eksist Žiri. Ob lepem vremenu se je v Šenčurju zbralo 200 gledalcev, ki so že v drugi minuti po protinapadu  videli žogo v mreži Šenčurja. Takoj po vodstvu so imeli Žirovci novo priložnost ko je Fermišek preprečil vodstvo z 0:2 za Žiri.  Za tem so naši fantje pritisnili proti vratom gostov a na težkem igrišču nismo videli veliko priložnosti. V dvajseti minuti pa izenačenje potem ko je Luka Markič izkoristil napako gostujoče obrambe. Za vodstvo Šenčurja pa je takoj po prihodu iz slačilnic poskrbel Samo Kokalj z svojim  šestnajstim zadetkom v sezoni.  V drugem delu smo spremljali veliko premoč Šenčurja, ki je do konca srečanja dosegel še dva zadetka za končnih 4:1. Strelca pa Anej Kmetič in Val Kmetič. Za  igralca mladinske selekcije je bil to prvi zadetek v članski konkurenci. Varovanci Dejana Nišandžiča bodo v soboto gostovali v Škofji Loki.