ČLANI PO PREOBRATU DO NOVE ZMAGE

12.09.2022

Tinex Šenčur je v petem krogu 3.Snl gostoval v Lescah. Šenčur se je na gostovanje odpravil z lepo popotnico saj so v prejšnjem krogu slavili proti Svobodi. Tekma v Lescah se je za našo ekipo pričela sanjsko saj je Kokalj v drugi minuti srečanja zadel iz enajstmetrovke. Nato je sledil velik preobrat saj so Leščani dosegli tri zadetke in povedli z 3:1. Šenčur je bil v drugem delu veliko boljši nasprotnik. V 69. minuti je znižal Adrovič.  Prava drama pa se je odvijala v 90.minuti ko so Šenčurjani preko Kokalja izenačili. V 93. minuti pa prišli do neverjetnega preobrata ko je za končnih 4:3 za Šenčur zadel Kristian Dakič. Člani se bodo v torek znova pomerili z Leščani tokrat v Športnem parku v pokalnem obračunu. Tekma se bo pričela ob 19.Uri.