PORAZ ČLANOV

19.09.2022
Članska ekipa je v  petkovem večeru gostila trenutno prvouvrščeno Vrhniko. Po dveh zmagah Tinex Šenčurja pa so tokrat  naši fantje morali priznati premoč gostom, ki so na težkem igrišču prikazali tudi večjo borbenost in željo po zmagi. V prvem delu tekme kljub premoči Šenčurja zadetkov nismo videli. V drugem polčasu ko pa je bilo igrišče že dodobra razmočeno in pogoji za igro zelo težki pa so gostje po enem izmed protinapadov povedli. Za nameček so naši fantje prejeli še drugi zadetek ko se je po podaji branilca vratarju žoga ustavila v luži. Šenčurjani so pritisnili a več od častnega zadetka Dakiča nismo videli. Na koncu 1:2 za Vrhniko, ki vodi na lestvici tretje lige. Tinex Šenčur bo v soboto gostoval v Izoli.
Glave gor in v nove zmage!