SUPER VIKEND ŠENČURJA

15.11.2022
Za nami je še en sijajen konec tedna. V soboto so člani zmagali v pomembnem obračunu v Brdih. Poraz v četrtkovem pokalnem obračunu šele po podaljških v Sežani je pustil določene posledice. Manj kot 48 ur za tem so člani gostovali v Brdih in dosegli zelo pomembno zmago z 1:2(Petric,Bunic). Šenčurjani so imeli tudi bučno podporo iz tribun kjer se je na gostovanje odpravilo lepo število navijačev.  Tinex Šenčur bo v spomladanski del prvenstva  vstopil z točko zaostanka za vodilnim Tolminom. Za popoln vikend so poskrbeli mladinci in kadeti. Mladinska ekipa je po dveh remijih tokrat v Ajdovščini prikazala dobro predstavo in slavila z 2:3. Kadeti pa so znova zmagali in krog pred koncem jesenskega dela je že jasno, da bodo prezimili na prvem mestu. V Ajdovščini  so v težkih razmerah prišli do izjemno pomembne zmage v 92.minuti. (1:2)
ČESTITKE!