PO DRAMI DO NOVE ZMAGE

28.03.2023
Članska ekipa je po dveh remijih na derbijih prišla do zelo pomembne zmage v Ljubljani proti Svobodi. V težki in izenačeni tekmi so najprej zapretili domačini a je Cerar z odličnim obrambami reševel Šenčurjane. V nadaljevanju smo spremljali boljšo igro Šenčurja z več posesti in nekaj pol priložnostmi za vodilni zadetek a ostalo je pri 0:0. V drugem delu si gostje niso pripravili večjih priložnosti, naši fantje pa so stopnjevali pritisk proti vratom domačinov. V sodnikov dodatku pa lepa akcija Šenčurja, ki jo je zaključil kapetan Kačar za veliko in pomembno zmago z 0:1. Članska ekipa tako drži stik z vrhom lestvice. Že v četrtek pa v Športnem parku sledi gorenjski obračun proti neugodnim Leščanom.

Čestike!