ČLANI Z NOVO ZMAGO

20.11.2023
Članska ekipa Eltron šenčur je na zadnji prvenstveni tekmi v tem letu prišla do že enajste zmage. Varovanci Gašperja Kerna so tako dobili vse tekme na gostovanju. Tokrat so brez težav z 2:0 slavili pri neugodnih Žirovcih. Zadetka sta dosegla Eržen in Bunič. Tudi tokrat pa so sestavo ekipe krojile poškodbe, Polega Skok Jekovca, Đuziča so tokrat manjkali še Pogačar, Ahmetaj in Kokalj. Tako so priložnost v drugem polčasu dobili kar trije igralci mladinske ekipe., ki pa so več kot opravičili zaupanje glavnega trenerja. Člani letošnje leto končujejo na odličnem drugem mest in se bodo spomladi lovili tri točke zaostanka za vodilnim Dobom. V četrtek sledi še pokalni obračun ko ob 16.uri gostimo Muro.

Čestitke ekipa!