Kadeti in mladinci so se dobro kosali z vodilno Olimpijo

28.04.2009 20.Krog - kadeti: Šenčur Hrastje: Olimpija     1:2  (1:1)
Šenčur,26.04.2009 ob 15.00 Gledalcev:150
Postava: Pečnik Matic,Bulič,Medja,Jereb,Vrhovšek,Korbar,Jošt,Pečnik Nejc(Borišek Žiga),Zorman(Lipar),Košnik,Kalan. Strelci: Kalan(15),Gojković(79) Kartoni:Korbar(RU),Košnik(2xRU). V nedeljo proti favorizirani Olimpiji nam sreča tokrat obrnila hrbet.V začetku tekme so bili gostje nevarni in zadeli že v 11min po naši neodločnosti v fazi obrambe.Izenačili smo preko Kalana v 15min po predložku Medje.V drugem polčasu smo bili enakovreden nasprotnik,vendar je zaradi nešportnega vedenja tako igralca Olimpije in igralca Šenčurja (Košnik),kjer smo ostali v igri 10:10.Olimpija je zadela po prekinitvi iz kota v 79.min tekme,kjer je bil najvišji njihov branilec.Igralce bi radpohvali za pristop in disciplino v igri v obeh fazah igre.Igralci so pokazali,da znajo in zmorejo igrati,tako da si v nadaljevanju prvenstva želimo pozitivnega izkupička na ostalih tekmah.Naslednjo tekmo igramo v gosteh proti Dobu,v nedeljo 03.05.2009. Trener.

20.Krog - mladinci: Šenčur Hrastje : Olimpija Ljubljana   3:3 (1:2)
Šenčur 26.04.2009 ob 17:00 Gledalcev: 80   Sodniki: Manojlovič, Malek, Vasič   Delegat: Stenovec Darko  STRELCI: 0:1-Radulovič (9'); 1:1-Korošec Rok (12'); 1:2-Idrizi (37'-11m); 2:2-Traven Tomaž (53');                             3:2-Traven Tomaž (67'); 3:3-Mahmutagić (77').
ŠENČUR HRASTJE:
Marolt Rok, Jurhar Žiga, Potočnik Aljaž, Frantar Primož, Kuburič Semir (55' Košnik Anže), Božnar Klemen (89' Kogovšek Leon), Dončič Aleks, Korošec Rok, Lazovič Slobodan, Zečević Mišo, Traven Tomaž.
OLIMPIJA LJUBLJANA: Ajdinovič Alen, Hodžić Haris, Jovič Martin (63' Mahmutagić Irnes), Radulovič Dejan, Gerzič Jasmin, Kurić Anel, Smiljanić Stefan, Poplatnik Matej, Al Saleh Karim (57' Fetič Alen), Idrizi Sait, Stanić Živan (77' Halilović Armin).

Rumeni kartoni: Lazovič Slobodan (8'), Marolt Rok (36'), Kuburič Semir (41'), Korošec Rok (59'), Traven Tomaž (90')Gerzič Jasmin (42'), Jovič Martin (61'), Kurić Anel (83'), Smiljanić Stefan (89'), Radulovič Dejan (86').
Rdeči kartoni: Lazovič Slobodan (88'), Korošec Rok (89'), Hodžić Haris (84').

Mladinska ekipa Šenčur Hrastje je po dveh uspešnih gostovanjih zopet zaigrala na domačem igrišču. Tudi tokrat so bili naši mladinci blizu zmage, saj so proti vodilni ekipi 2.SML-zahod in bodočemu prvoligašu, ekipi Olimpije, prikazali zelo dobro igro. Gostje so povedli že v 9.minuti, kar pa ni zmedlo naših igralcev in že čez nekaj minut je po lepi podaji Lazoviča izenačil Korošec Rok. V nadaljevanju sta si obe ekipi priigrali lepe priložnosti za še kakšen zadetek , a je vse do 37.minute ostalo pri rezultatu 1:1. Takrat je bil po napaki ožje obrambe v kazenskem prostoru zrušen gostujoči napadalec in Olimpija je po strelu z 11m zopet povedla. V drugem polčasu smo bili priče preobratu, ki ga je ob izdatni pomoči svojih soigralcev z dvema zadetkoma realiziral Traven Tomaž. Naši fantje so bili čvrsti v obrambi, odločni na sredini, Košnik Anže pa je po vstopu v igro še dodatno poživil napad. Olimpija se je po zaostanku začela prebujati tako, da smo v nadaljevanju spremljali odprto igro obeh ekip na zmago, saj bi se naša ekipa z novo zmago pomaknila proti sredini lestvice, gostje pa so zmago potrebovali za ohranitev vodstva na lestvici. Po natančnem strelu z roba kazenskega prostora je v 77.minuti Olimpija izenačila na 3:3, kar je bil po dramatičnem zaključku tudi končni rezultat tekme.