Nogometne počitnice

13.06.2011

Organizator letošnjih počitnic bo Rozman Mitja, ki je že izkušen na tem podroćju, saj je vrsto let pomagal pri izvedbi tega programa. Prijavnice ste dobili preko trenerjev in čim prej se prijavite, da vemo kolikšno število vaditeljev bo potrebno za izvedbo vsako leto bolj priljubljenih nogometnih počitnic. Ker smo klub, ki ima v ospredju potrebe otrok in mladine je to eden izmed odličnih vsebinskih programov namenjen prav našim najmlajšim tja do 13. leta starosti. Trajale bodo od ponedeljka 27. junija do petka 1. julija. Otroci pridejo v klub med 08.00 in 09.00 uro, ter se vračajo domov med 16.00 in 16.30 uro. Poleg vsebine bo seveda poskrbljeno tudi za hrano in pijačo. Če niste dobili prijavnice ali pa niste član našega društva in bi radi vpisali vašega otroka na počitnice pokličite našega "Rozija" na 040415747.

Nujno!!!!! Lepo bi vas prosil, da tisti ki se prijavljate preko e-maila posljete prijavnco na
nksencur@t-2.net in ne na naslov ki je naveden na pisni prijavnici.