Moderna tehnologija

22.06.2011 In dostopnost do informacij tedenskih treningov ni edina prednost tega orodja. Dejstvo je, da moramo v korak s časom in v klubu imamo ljudi, ki se na moderno tehnologijo spoznajo. Z uporabo najmodernejšega pripomočka na področju organizacije kluba in vsebine treniranja pa bomo naše delo dvignili na še višji nivo. Od nekaterih trenerjev se poslavljamo, v klub pa prihajajo novi. Kriterij pri izbiri pa je vsekakor osnovno poznavanje rečunalnika, saj bodo prav vse ekipe uporabljale ta napredni program. Kako se bomo udomačili z njim vam bomo poročali po kakšnem letu dela vsekakor pa je pohvale vredna odločitev vodstva kluba, da želijo investirati v dobrobit nogometa tudi v nadstandardnih zadevah.