Prijatteljski obračun članov

12.08.2011

V sredo (10.8.) ob šestih popoldan se je članska ekipa v prijateljskem obračunu pomerila s tretjeligašem NK Livar iz Ivančne Gorice. Tekma je bila odigrana na glavnem igrišču v Ivančni Gorici, kjer je bila travnata površina za igro odlično pripravljena.

Domača ekipa se je, glede na lansko leto, predstavila s precej spremenjeno zasedbo z nekaterimi izkušenejšimi igralci in zagotovo bodo v letošnjem letu konkurirali za najvišja mesta v tretji ligi. Ekipa NK Šenčur na gostovanje ni prišla v popolni postavi, saj je trener Brane Pavlin nekaterim igralcem namenil prost dan, priložnost za igro pa je ponudil tudi nekaterim mlajšim igralcem.

Tekma se je končala z visokim porazom naše ekipe s 5:1 (4:1). Za NK Šenčur je zadel napadalec Denis Čatič.