Uspešen pričetek ekipe U14

15.08.2011

V soboto so s tekmovanjem v prvi ligi pričeli dečki do 14 let. Na domačem igrišču v Velesovem so se pomerili z novincem nk Ločan. Že v 5minuti  je Jan Lipar izkoristil zmedo v gostujoči obrambi in popeljal domačo ekipo v vodstvo. V prvem polčasu se je igra odvijal večinoma na sredini igrišča, v drugem polčasu pa je trener osvežil ekipo in  v 51 minuti je Luka Bašič povišal na 2:0. Že 2 minuti kasneje je Kern Gregor  lepo preigral gostujočo obrambno vrsto in lepo zaposlil Luka Bašiča ki je zadel za 3:0. V drugem polčasu je prevladovala domača ekipa,gostje pa so skušali s hitrimi proti napadi doseči zadetek. V 63 minuti je za goste po natančno izvedenem prostem strelu zadel Bernik Luka. Čestitamo trenerju in ekipi za zmago. V soboto se ekipa odpravlja v Grosuplje kjer se bodo pomerili z ekipo nk Brinje.