Kadeti in mladinci brez točk

02.09.2011

V 3.krogu smo gostili ekipi Bilj in po dobri igri obeh ekip nismo uspeli realizirati priložnosti in tako morali čestitati gostom za zmagi.

Kadeti so v začetku tekme po napaki,prejeli zadetek,vendar so v nadaljevanju imeli več od igre, in smo bili neučinkoviti v zaključku napada.Gostje so izkoriščali fizično premoč na igrišču in igrali na skok igro,med tem ,ko smo mi  v polju imeli več žogo v svoji posesti,Prvi polčas se je tako končal z minimalnim vodstvom gostov.V 2.polčasu smo začeli neodločno,kar so gostje izkoristili in po predložku z boka povišali rezultat.V nadaljevanju smo znižali izid po prodoru Ivanuše nakaterim je bila storjena 11m,ki pa jo je realiziral Novak Nejc.Zopet se je v nadaljevanju pokazala ista slika kot v prvem polčasu,gostje so igrali preskok igro,med tem pa smo si mi priigrali kup priložnosti vendar smo zopet v ključnih situacijah bili premalo natančni ali neodločni v zaključku.Seveda,kdor ga ne da ga dobi in tako so iz protinapada zadeli gostje in povišali rezultat na 3:1.Igralcem čestitike za dobro igro,vendar bo potrebno realizirati priložnosti,ki se ponujajo.Poškodovanim igralcem (Gorjancu,Mubiju),želimo čim hitrejše okrevanje po poškodbi in uspešno nadaljevanje v prvenstvu.V soboto pa odhajamo na gostovanje v Izolo.

Mladinci obeh ekip so prikazali čvrst nogomet z visokim tempom in veliko lepih potez,kar so tudi gledalci znali nadgradit z aplavzom.Domačini smo nastopili brez poškodovanih  gralcev(Gorenjc,Čebulj,Petrač).Gostje so v začetku tekme prikazali,da so prišli po zmago in tako vedno bili nevarni z globinskimi žogami za našim hrbtom in tako tudi izkoristili našo napako in povedli 1:0.Vendar smo v naslednji akciji izenačili izid preko Atanasovskega. V nadaljevanju tekme so gostje vedno bolj vršili pritisk z dolgimi podajami,mi pa smo poskušali iz protinapadov povišati rezultat.Po dolgi podaji obrambne linije je Markušić sprejel žogo na 20m od gola in z lepim strelom povišal rezultat na 2:1.V naslednjem napadu pa Selan ni realiziral čiste priložnosti za zadetek.V končnici pa je zopet Markišić sprejel žogo v 16m izigral obrambo in povišal rezulta na 3:1.

V 2.polčasu smo imeli 2.priložnosti za povišanje razultata vendar sta Markišić in Jerina bila premalo natančna.Gostje pa se vedno bolj in bolj pritiskali na naša vrata in znižali izid preko 11m na 2:3.V naslednjem napadu pa izenačili izid na 3:3.Domačini smo poskušali iz protinapadov,gostje pa so po prekinitvi iz kota povišali na 3:4.V končnici so domačini imeli priložnost za izenačenje vendar je bil Kusić premalo zbran,v naslednjem napadu pa še Porenta.Gostom čestitke za prikazan 2.polčas kako se temo obrne v svoj korist kljub zaostanku.Domači igralci pa kljub izgubljeni tekmi čestitke za dobro igro,vendar bo potrebno priložnosti v napadu realizirati v obrambi pa bo potrebno delovati bolj organizirano v ključnih trenutkih.

Trenerjema obeh ekip,pa želimo uspešno nadaljevanje prvenstva in dobro pripravo ekip v naslednjem krogu ,kjer igramo v soboto v Izoli.