Člani remizirali z Dobom

11.03.2012

Člansko ekipo Garmin Šenčurja je čakala nova preizkušna s sosedsko ekipo Roltek Doba.Ker smo hoteli popraviti slabši rezultatski in točkovni vtis iz prejšnje tekme so si fantje želeli dobre predstave. Začeli smo kot je že v naši navadi, prevladovali smo v posesti žoge in si ustvarjali priložnosti. Kot že prejšnjo tekmo smo tudi na tej ostali zelo nezbrani, ko smo prišli v priložnosti za dosego zadetka. Fantom kar ne steče igra v napadu. Po kar nekaj neizkoriščenih priložnosti smo izgubili kar nekaj živcev, kar je botrovalo tudi izključitvi Brezariča v 76 minuti tekme. Tekma se je končala brez zmagovalca a so tudi gostje imeli nekaj svojih priložnosti.

Lahko rečemo, da nas čaka kar nekaj dela, da bomo odpravili neučinkovitost v napadu. Upamo, da bo predstava na naslednji tekmi boljša. V goste nam v naslednjem 17.krogu prihaja ekipa Šmartna 1928. Tekma bo v soboto ob 15h v Športnem parku v Šenčurju. Vabljeni v čim večjem številu.