Člani visoko premagali Šmartno

18.03.2012

Člansko moštvo je v dopadljivi nogometni predstavi premagalo Šmartno. Po hlanem tušu na začetku tekme so hitro postavili stvari na pravo mesto. Vsi napadalci so se vpisali na seznam strelcev, kar je po začetnem postu spodbudno za nadaljevanje prvenstva. Košnik 2x, Bunderla, Božičič 2x, Pavlin so bili strelci na današnji tekmi. Pohvaliti velja vse fante za dobro in zelo učikovito predstavo.

V naslednjem krogu nas čaka neugoden nasprotnik Dravinja Kostroj, ki je na zadnjem mestu prvenstvene lestvice v spomladanskem delu prvenstva še ni izgubila. Dve zmagi in en neodločen izid so impresivni, tako so pokazali da niso še odpisani po slabem jesenskem delu. Za nas pa je tudi pomembna tekma, ker bi v zadnji tekmi v drugem delu prvenstva z zmago obdržali tretje mesto. Tako bi imeli lažji rzspored v tretjem delu in tekmo več na domačem igrišču.