Nogometni krožek v Preddvoru

09.05.2012

Nogometni krožek v Preddvoru

Vse več otrok se odloča, da se v času podaljšanega bivanja udeleži katerega od krožkov,ki so jim na voljo. Tako tudi nogometni klub Šenčur enkrat tedensko  ponuja otrokom nogometni krožek in uro telovadbe. Nogometni krožek na OŠ Preddvor poteka že drugo leto in ker je število otrok močno naraslo smo otroke razdelili v dve skupini. Prvo skupino obiskuje samo prvi razred,to je skupina 13 nadarjenih nogometašev,ki vsak petek pridno nabira nogometne izkušnje.  Vse te otroke bomo preusmerili v prijateljski klub NK Visoko,kjer se bodo prihodnjo sezono srečali s pravimi tekmami na nogometnih zelenicah. Druga skupino pa sestavljajo nogometaši iz drugega in tretjega razreda,ki že po večini trenirajo nogomet. Nogometni krožek v Preddvoru skupaj obiskuje kar 29 nogometašev od prvega do tretjega razreda. Ker je šport zelo pomemben za otrokov  razvoj, upamo da se bodo otroci še naprej tako radi podili za nogometno žogo.