Kadeti in mladinci so gostili ekipo Ljubljanske Ilirije.

03.09.2012

Kadeti in mladinci so gostili  ekipo Ljubljanske Ilirije.

Po dveh porazih si je moštvo Romana Ivanuše želelo prvih točk. Spodbudnejše so začeli gostujoči igralci saj so  zadeli že v 7. minuti, v 24. minuti pa so gostje povišali vodstvo na 0:2 oba zadetka pa je dosegel Palčič Žan. V drugi polčas so naši fantje krenili bolj spodbudno in ponovno ustvarili lepe priložnosti ki jih niso znali realizirati. Napadalna igra se jim je obrestovala v 64. minuti ko je v mrežo gostov žogo potisnil Luka Bašič. Do konca obračuna smo videli nekaj lepih priložnosti na obeh straneh . Pohvaliti moramo domačega vratarja,ki se je izkazal z odličnimi obrambami Jana Gregorca.

Varovanci trenerja Erika Sadeja  so po dveh odlično odigranih tekmah na igrišče stopili bolj sproščeno od kadetske ekipe. Pričakovali smo težko tekmo in to se je pokazalo tudi na igrišču. V 23 minuti so gostje povedli preko Matoša, vendar je v 50. minuti domačo ekipo nazaj v igro popeljal Markišič. Gostje so do konca tekme zadeli se dvakrat in sicer v 67. in 77. minuti,obakrat pa je bil strelec Vidic. Našim  fantom pa želimo veliko sreče v nedeljo ko bodo igrali Gorenjski derbi proti Škofje Loki v gosteh.