VEŠE s tremi točkami z Novega Mesta

04.09.2012

Odlično sodelovanje s sosednjim klubom Nk Velesovo  se kaže na tekmah 1. SNL U-14. Sodelovanje z nogometnim klubom z Velesovega poteka že četrto leto. Do dvanajstega leta fantje igrajo v matičnem klubu ,ko pa se srečajo z velikim nogometom pa se dečki do 13 let učijo nogometa v gorenjski ligi in nastopajo v Šenčurju. Leto dni kasneje pa se preizkusijo v najmočnejši slovenski ligi do 14 let v Velesovem. Fantje pridno nabirajo točke in trenutno zasedajo odlično 7. mesto v prvi Slovenski nogometni ligi. V soboto so varovanci Gregorja Urha odigrali tekmo v Novem mestu. S hitro in agresivno igro so v 20. minuti prišli do vodstva, 13 minut kasneje pa so fantje vodili že 0:2 in si tako priigrali lepo prednost za drugi polčas. V 52. Minuti pa je s prostega strela lepo zadel Drugšić in premagal nemočnega Oselja. Do konca tekme so si fantje priigrali še nekaj lepih priložnosti vendar jih niso znali realizirati. Strelca za VEŠE sta bila Žagar in Celar.  V soboto ob 17.00 se bodo fantje pomerili z Gorico, trinajstka pa danes začenja s prvenstvom in odhajajo na gostovanje na Jesenice s pričetkom tekme ob 17.30.