Triglav premočan nasprotnik

14.10.2012

Danes sta bili na razporedu dve tekmi prost Triglavu. Ob 10.00 sta se pomerili mlajši generaciji starejših dečkov. Trinajstka se je prvi polčas zelo dobro upirala triglavanom,v drugem pa so jim pošle moči. Za Šenčur Velesovo je s protini napada lepo zadel Jan Prestor,Triglavani pa so dva zadetka dosegli s prostega strela,enega z bele točke in enega z igre. Končni rezultat je bil 4:1 v korist Triglavanov.

Ob 11.00 pa so na igrišče stopili še fantje,ki nastopajo v 1. SNL. Triglav je dokazal zakja so v vrhu lestvice.Fizično in tehnično zelo močna ekipa Triglava je po prvem polčasu vodila 0:3 dva zadetka so dosegli iz kota in enega iz protinapada.Na telo težkem razmočenem terenu so se domači fantje borili in ob koncu drugega polčasa zadeli vratnico. Triglavani so tudi v drugem polčasu dosegli tri zadetke ,tako da je bil končni rezultat 0:6 za Triglav.