Po dveh zaporednih porazih visoka zmaga na domačem igršču

15.10.2012

V nedeljo je bil odigran 11. krog v 2.SNL, tokratni nasprotnik Garmin Šenčurja je bil Krško. V sončnem popoldnevu smo bili priča lepi nogometni predstavi.  V 15. minuti so domači igralci prvič prišli do lepe priložnosti ,ko je  po odbiti žogi iz kota poizkušal Košnik,vendar je bil  Zalokar na mestu. V 25. minuti so  gostje prišli do vodstva, s hitrim protinapadoma je z desne strani lep predložek  z glavo izkoristil Dvorančič,njegov strel je Želebnik sicer obranil,vendar je odbito žogo v mrežo potisnil Pilipović. Veselje gostov ni trajalo dolgo,v 31. minuti je Babičov strel Zalokar obranil, žoga se je odbila do Košnika,ki je z volejem poskrbel za veselje v domačem taboru. V 45. minuti se je ponovno med strelce vpisal Košnik,ki je zabil že 7 gol v prvenstvu in se tako prebil na sam vrh lestvice strelcev 2.SNL. Žlebnik je poslal dolgo žogo na nasprotnikovo polovico,po napaki v obrambi je do žoge prišel Košnik, ki se je sam znašel pred gostujočim vratarjem,ta pa je lepo z močnim strelom poskrbel za vodstvo domačih. V 70. minuti so domači vodili  že 3:1 med strelce se je vpisal Kotnik. V 83. minuti se je zelo izkazal gostujoči vratar  Zalokar,ki je obranil močan strel Marjana s približno 20m.  V 84. minuti so po lepi kombinaciji Košnika in Križaja v kazenskem prostoru preko Kotnika domači vodili že 4:1 to pa je bil tudi končni rezultat med Šenčurjem in Krškim.