Kadeti in mladinci z Dobom

22.10.2012

V nedeljo je bil na sporedu 10. krog v 2 SML in SKL,tokratni gostje Šenčurja so bili nogometaši Doba.
Kadeti so prikazali odlično igro,s hitrimi podajami so si ustvarili veliko lepih priložnosti. Kar nekajkrat je odlično posredoval gostujoči vratar in poskrbel,da je njegova mreža ostala nedotaknjena. V 59. minuti pa se je sam pred vratarjem znašel  Jagodic Bašič Luka,ki je lepo zadel da vodstvo domačih. V 66. minuti so gostje prišli do izenačenja,ko je po lepem predložku iz kota zadel Volčini.  V 71. minuti je bil z glavo natančen Tominc Nejc prav tako s kota. Ko je že vse kazala na zmago domačih,je globoko v sodnikovem podaljšku zadel  Jurišič in postavil končni rezultat 2:2

Po odigrani kadetski tekmi so na igrišče stopili še mladinci. Trener domačih tokrat ni mogel računati na poškodovanega Davida Ivanušo.  Gledali smo zanimiv in atraktiven nogomet,obe ekipi sta imele kar nekaj lepih priložnosti,vendar napadalci le teh niso znali izkoristiti vse do 65. minute, ko je za vodstvo gostov poskrbel Močnik Jure in postavil končni rezultat 0:1.

V soboto kadeti in mladinci odhajajo na gostovanje v Izolo.